Pracownicy

Lista pracowników Szkoły Podstawowej nr 3 w Wieliczce

Dyrekcja szkoły

Dyrektor szkoły – Elżbieta Obal-Dyrek
Zastępca dyrektora – Wioletta Włoch

Nauczyciele – kwalifikacje do nauczania przedmiotu
  • Renata Skowronek – wychowanie przedszkolne
  • Dominika Dymanus-Marcinek – wychowanie przedszkolne
  • Barbara Wójcik – wychowanie przedszkolne
  • Danuta Dziewońska – edukacja wczesnoszkolna
  • Monika Job – edukacja wczesnoszkolna
  • Aleksandra Cisoń – edukacja wczesnoszkolna
  • Dominika Czajczyk – edukacja wczesnoszkolna
  • Lidia Gabryś-Zając – edukacja wczesnoszkolna
  • Barbara Marona – edukacja wczesnoszkolna
  • Jadwiga Pacura – edukacja wczesnoszkolna
  • Bożena Szklarz – edukacja wczesnoszkolna
  • Anna Szydłak – edukacja wczesnoszkolna
  • Wioletta Gajda – edukacja wczesnoszkolna
  • Beata Depta -edukacja wczesnoszkolna
  • Monika Toczyńska- Wiewiórka – edukacja wczesnoszkolna
  • Anna Majerska – j. polski, logopeda
  • Anna Ryś – j. polski
  • Bożena Tabor – j. polski, biblioteka
  • Joanna Kozłowska – j. polski
  • Marzena Nawrocka – j. polski
  • Sylwia Bielska – historia
  • Ewelina Stachórska – j. angielski
  • Agnieszka Pawlica – j. angielski
  • Anna Nędza – j. angielski, przyroda
  • Anna Lurka – j. angielski
  • Renata Skowronek – j. angielski
  • Dorota Kasprzycka – j. angielski
  • Renata Perżyło – j. angielski, matematyka
  • Zofia Dobrowolska Gawlik – muzyka
  • Eliza Ginter -Herman – muzyka
  • Marzena Piasecka – plastyka, świetlica
  • Hubert Lachman – plastyka
  • Bernadetta Gluza – świetlica
  • Maria Paciora – świetlica
  • Maria Cebula – przyroda
  • Katarzyna Duda – przyroda
  • Agata Woźniak – przyroda, świetlica
  • Barbara Noworyta – matematyka
  • Lucyna Drozd – matematyka
  • Bogusława Topa – matematyka
  • Robert Tkaczyk – zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne, bibliotekoznawstwo
  • Agnieszka Kalarus – wychowanie fizyczne
  • Jolanta Wojtaszek – wychowanie fizyczne
  • Jarosław Waga – wychowanie fizyczne
  • Dorota Kacprzak – wychowanie fizyczne
  • Halina Szott-Cisowska – chemia
  • Stanisław Dzidek – fizyka
  • Małgorzata kolarz – religia
  • s. Bernadeta Barabasz – religia
  • ks. Damian Przybytek – religia
  • Patrycja Jamróz -Kowalska – zajęcia wyrównawcze
  • Elżbieta Luraniec-Starba – biblioteka, świetlica
  • Ewa Fita – pedagog
  • Aurelia Ostrowska – psycholog
  • Marek Rudny – szachy
Pracownicy Administracji:
  • Lucyna Grabowska – sekretarz szkoły
  • Rafał Czeliński – sekretarz
  • Bogumiła Stryszowska – główna księgowa
  • Mirosława Michalik – księgowa
Pracownicy Obsługi
  • Urszula Didur
  • Halina Kantor-Płonka
  • Krzysztof Kucharski
  • Bożena Majewska
  • Michał Piwek
  • Małgorzata Sosnowska
  • Elżbieta Iskra
  • Anna Piotrowicz
  • Jadwiga Wcisło